Encyklopedia Katolicka

Ta krótka modlitwa jest często mówiona przed rozpoczęciem służby lub uroczystości. Jest to sposób na wyrażenie naszego zamiaru i wezwanie do Boskiego, aby nas poprowadził.

Obecna objętość jest znacznie skromniejsza. Zawiera tylko pierwszą część Synekdemos, czyli modlitwy i usługi, których używają chrześcijanie prawosławni na co dzień. Mam nadzieję, że pomimo tego ograniczenia książka okazuje się użyteczna dla tych, którzy chcą angielskiego tłumaczenia codziennych modlitw i usług, ale chcieliby także mieć oryginalny tekst grecki na okładkach.

Doktor Mark Sheehan: Dobrze. Cóż, doceniam to. To bardzo delikatna sprawa. Kiedy przychodzę wraz z moimi pacjentami, nie naciskałem swojej wiary, ufaj mi. Byłoby to również niedorzeczne z mojej strony, a także zbyteczne. To nie moja praca. Moim zadaniem jest przyjść z miłością, opiekę i opiekę nad tym pacjentem, czy mają wiarę, czy nie ma wiary.

To cytat z Jego Świątobliwości sumuje bardzo dobrze filozofię Seton Home Study School. Jesteśmy tutaj, aby pomóc rodzicom w wykonywaniu obowiązków edukacyjnych. Pomagamy przez doradztwo telefoniczne, biuletyny, faksy i poczta elektroniczna. Prowadzimy również codzienne plany lekcji, usługi testowania, książki, oprogramowanie, filmy, testy online, wykłady audio online oraz inne materiały edukacyjne dla domowych porad w Katowicach.

Jeśli podobały Ci się modlitwy na tej stronie, wiele z nich jest dostępnych w nowej książce, Módl się, Nadziei i Nie martw się: Prawdziwe Historie Ojca Pio Book II autorstwa Diane Allen. Pójdź za linkem, Padre Pio Books "na pasku menu na górze po lewej stronie tej książki, a następnie kliknij na Książkę II", aby zamówić autora kontynuuje naukę i badania nad życiem i duchowością Ojca Pio i kontynuuje wywiady z tymi, którzy spotkali się z Ojcem Pio osobiście i miał zeznania do udziału. Książka wydana przez Padre Pio Press zawiera 39 rozdziałów i 480 stron. Do rozdziałów należą Miłość Ojca Pio do Świętych Aniołów, Uzdrawiająca Ojca Pio, Ojciec Seraficki Ojca Pio: św. Franciszka z Asyżu, Ojciec Pio: Nadzwyczajny Spowiednik, Prorocze Ducha Ojca Pio, dar Ojca Pio Biloka, Ojca Pio i Dzieci, Historie z lat wojny, i wiele innych.


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Modlitwa dla nadziei w rozpaczy

Biskupi ofiarowują modlitwy rodzicom Martina Garda Charliego Garda