Modlitwa dla nadziei w rozpaczy

Możesz prosić i sponsorować modlitwy i praktyki w Lerab Ling dla bliskich Ci, którzy są chorzy, stawiając czoła trudności, umierając lub zmarłych.

Obserwatorzy żyją trzy razy dziennie, Shacharit, Mincha i Ma'ariv z długimi modlitwami w specjalne dni, takie jak szabatu i święta żydowskie, w tym Musaf i czytanie Tory Siddur jest modlitewnikiem używanym przez Żydów na całym świecie , Zawierającego określony porządek codziennych modlitw. Modlitwa żydowska jest zwykle opisywana jako mająca dwa aspekty: kavanah (zamiar) i keva (elementy rytualne, strukturyzowane).

Zbawiciel polecił, módl się zawsze, abyście byli od zwycięzcy; Abyście zwyciężyli szatana i abyście mogli uciec przed sługami szatana, którzy podtrzymują jego dzieło "(NiP 10: 5). Chociaż nie możemy być ciągle na kolanach, zawsze ofiarowując osobistą, prywatną modlitwę, możemy pozwolić, aby nasze serca były pełne, ciągle w modlitwie do Boga "(Alma 34:27, patrz także 3 Nephi 20: 1). Przez cały dzień możemy utrzymywać stałe uczucie miłości dla naszego Ojca Niebieskiego i Jego Umiłowanego Syna. Możemy w milczeniu wyrazić wdzięczność wobec naszego Ojca i poprosić Go, aby nas wzmocnił w naszych obowiązkach. W czasach pokuszenia lub fizycznego niebezpieczeństwa możemy spokojnie prosić o Jego pomoc.

Ardās (Punjabi: ਅਰਦਾਸ) jest modlitwą sikhską, którą wykonuje się przed wykonaniem lub po wykonaniu znaczących zadań; Po recytowaniu codziennie Banis (modlitwy); Lub ukończenia usługi, takiej jak Paath (czytanie / recytowanie pism świętych), program kirtan (hymn śpiew) lub inny program religijny. W sikhism, te modlitwy są również powiedziane przed i po jedzeniu. Modlitwa jest prośbą do Boga, aby popierać i pomagać bhakcie niezależnie od tego, co on lub ona zrobi.


Bóg nas stworzył i wie nieskończenie więcej niż nam wiadomo. On wie, co jest dla nas najlepsze, a co by nie było dla nas dobre. Jeśli masz dzieci, kiedy były bardzo małe, czasami poprosili o rzeczy, które nie byłyby dla nich dobre, lub mogłyby im zaszkodzić. Z dobrych powodów czasem rodzice nie zawsze dają swoje dzieci, o co prosili, kiedy o to prosić. Rodzice dają im to, co jest dla nich najlepsze.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Biskupi ofiarowują modlitwy rodzicom Martina Garda Charliego Garda

Encyklopedia Katolicka